Filtruj

Praca A K I Projekt - Wołczyn

61-63 z 63 ofert pracy

Elektryk/Elektromonter

ELEKTROVOLT2611ELEKTROVOLT2611
Namysłów

Firma elektryczna poszukuje Elektryka/Elektromontera z doświadczeniem do dłuższej pracy. Wykonywana praca polega na: instalacji elektrycznych obiektów przemysłowych, handlowych instalacji opraw oświetleniowych i białego montażu instalacje niskoprądowe, alarmowe, odgromowe montaż instalacji tras...

18.01.202418.01.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

Kluczbork

Zakres obowiązków: - prace biurowe, realizacja projektów, realizacja celów statutowych stowarzyszenia Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)co najmniej 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu projektów...

02.01.202402.01.2024

Fotograf produktowy, Graphic Designer - Grafika / Kreacja / Fotografia

JUSTYNAJUSTYNA
Kępno

Poszukujemy doświadczonego Graphic Designera, który będzie odpowiedzialny za tworzenie kreatywnych i atrakcyjnych materiałów wizualnych dla naszych projektów. Osoba na tym stanowisku będzie miała szansę pracować nad różnorodnymi projektami, współpracować z zespołem marketingowym i wspomagać w kreowa...

21.12.202321.12.2023
od 6500 zł