Filtruj

Praca A K I Projekt - Żagań

16-17 z 17 ofert pracy

ZDOBNIK WYROBÓW CERAMICZNYCH

P.P.H.U. CERAMIKA ARTYSTYCZNA WIZA SP. Z O.O.P.P.H.U. CERAMIKA ARTYSTYCZNA WIZA SP. Z O.O.
Parowa

Zakres obowiązków: Zdobienie wyrobów ceramicznych zgodnie z projektem lub opisem metodami ręcznymi przy użyciu stempli oraz pędzli. Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Zdobnik ceramiki* staż pracy ogółem - lata: 3 Wykształcenie - brak wymagań, staż pracy minimum 3 lata na stanowisku zdob...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator/analityk danych - katalogowanie produktów

ALICJA NOGASALICJA NOGAS
Żary

Szukamy osoby potrafiącej bardzo dobrze posługiwać się komputerem i wyszukiwać treści w internecie. Będziemy razem realizować projekty monitorowania cen dla czołowych polskich i zagranicznych sieci handlowych, takich jak Leroy Merlin, CCC, Empik, Rossmann, Neonet, Avon. Zadania na stanowisku Katal...

10.05.202410.05.2024
od 4300 zł