Filtruj

Praca Ad - Szczecin

31-32 z 32 ofert pracy

Sprzedawca w sklepie obuwniczym — GRYFINO 1/4 etatu

SKLEPY VIOLASKLEPY VIOLA
Gryfino

Ogólnopolska sieć sklepów obuwniczych zatrudni do pracy w swoim sklepie w miejscowości Gryfino. OFERUJEMY: umowę o pracę; stosowne wynagrodzenie; miłą atmosferę; ciekawą pracę. WYMAGANIA: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; znajomość zasad związanych z obsługą klienta; pełne zaang...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KSIĘGOWY / KSIĘGOWA

SPÓŁDZIELCZE BIURO ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI NATURASPÓŁDZIELCZE BIURO ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI NATURA
Przecław

Zakres obowiązków: Naliczanie i księgowanie opłat czynszowych i rozliczeń mediów,fakturowanie, księgowanie wpłat, wyciągów bankowych, wystawianie not obciążeniowych, obsługa klientów bezpośrednia, telefoniczna i mailowa, inne zadania z zakresu obsługi księgowej wspólnot i ich kontrahentów. Wymagan...

03.04.202403.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0285 s