Filtruj

Praca Administracja Szkola - Bydgoszcz

16-18 z 18 ofert pracy

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji - SER-2

ZUSZUS
Bydgoszcz

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji - SER-2 3346553 Obowiązki Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji. Wymagania Niezbędne: • w...

07.06.202407.06.2024

SKARBNIK GMINY W REFERACIE FINANSOWO-PODATKOWYM URZĘDU GMINY W DOBRCZU(NR 1606)

URZĄD GMINY W DOBRCZUURZĄD GMINY W DOBRCZU
Dobrcz

Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: a) sprawowanie nadzoru nad gospodarowaniem środkami budżetowymi Gminy, a w szczególności czuwanie nad przestrzeganiem dyscypliny finansów publicznych; b) nadzór nad prawidłową obsługą scentralizowanego podatku VAT Gminy Dobrcz; c) prowadze...

12.06.202412.06.2024

SKARBNIK GMINY W REFERACIE FINANSOWO-PODATKOWYM URZĘDU GMINY W DOBRCZU (NR 1606)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Dobrcz

Numer oferty: StPr/24/1606Obowiązki:Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: a) sprawowanie nadzoru nad gospodarowaniem środkami budżetowymi Gminy, a w szczególności czuwanie nad przestrzeganiem dyscypliny finansów publicznych;b) nadzór nad prawidłową obsługą scentralizowanego podatku VAT Gminy Dobr...