Filtruj

Praca Administracyjny - Kwidzyn

46-47 z 47 ofert pracy

Recepcjonistka / Asystentka

MARCINMARCIN
Grudziądz

W zawiązku z rozwojem serwisu w Grudziądzu, poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistka / Asystentka Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa gości oraz kontrahentów Odpowiedzialność za obieg dokumentacji i informacji w biurze Zakup materiałów biurowych i spożywczych Przyjmowanie, ewidencja...

14.02.202414.02.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRAWNIK LUB MAGISTER ADMINISTRACJI

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ALICJA KOSIŃSKA-MALINOWSKAKANCELARIA RADCY PRAWNEGO ALICJA KOSIŃSKA-MALINOWSKA
Grudziądz

Zakres obowiązków: analiza przepisów i problemów prawnych, sporządzenie projektów pism, prace administracyjne Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - obsługa Microsoft Office, Internetu umiejętność - umiejętność analizy umiejętność - komunikatywność Praktyka może się odby...

17.01.202417.01.2024
Praktykapraktyka
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0499 s