Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca Administrator Systemow - Lubaczów

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista ds sprzedaży prod.fin. - kasjer - Lubaczów

MIROSŁAWAMIROSŁAWA
Lubaczów

SKOK im.Z.Chmielewskiego poszukuje kandydatów do pracy w LubaczowieObowiązki:wpłaty, wypłaty w kasie, obsługa systemu,obsługa klientów, rozmowy sprzedażowe,sprzedaż kredytów, pożyczek, ROR-w, kart i innych produktów finansowych,procedowanie wniosków o kredyty, sporządzanie niezbędnej dokumentacji,za...

01.06.202101.06.2021
od 3000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Telemarketer

SANMARKS SP. Z O.O.SANMARKS SP. Z O.O.
Lubaczów

ZADANIA: Prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami. Analiza potrzeb klienta. Dobór oferty dla klienta. FIRMA ZAPEWNIA: możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży, rozwój zawodowy oraz możliwość awansu, atrakcyjne wynagrodzenie – część stałą oraz system premiowy, przyjazną atmosferę, nowoczesne...

03.11.202003.11.2020
od 17 zł