Filtruj

Praca Adreams - Biała Podlaska

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Piaseczno, Białystok, Biała Podlaska, Grójec, Wołomin, Puławy, Opoczno, Garwolin, Skierniewice, Radom, Bełchatów, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Sochaczew, Wyszków, Siedlce, Piotrków Trybunalski, Łuków, Otwock, Pułtusk, Radzyń Podlaski, G

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.03.202424.03.2024

Doradca klienta- umowa zlecenie

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Biała Podlaska

Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta (umowa zlecenie) Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT? Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy pracowników. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawi...

21.03.202421.03.2024

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

Piaseczno, Biała Podlaska, Białystok, Grójec, Wołomin, Skierniewice, Radomsko, Garwolin, Bełchatów, Wyszków, Puławy, Rawa Mazowiecka, Siedlce, Tomaszów Mazowiecki, Sochaczew, Pułtusk, Ostrów Mazowiecka, Opoczno, Radom

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewniamy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/I...

19.03.202419.03.2024