Filtruj

Praca Adreams - Mielec

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Kraków, Rzeszów, Tarnobrzeg, Dębica, Nowy Sącz, Wieliczka, Tarnów, Jędrzejów, Przemyśl, Jarosław, Brzesko, Sanok, Krosno, Biłgoraj, Staszów, Jasło, Bochnia, Busko Zdrój, Gorlice, Dąbrowa Tarnowska, Mielec, Zakopane, Niepołomice, Brzozów, Kolbuszowa, Leżaj

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.03.202424.03.2024

Doradca klienta- umowa zlecenie

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Dębica

Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta (umowa zlecenie) Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT? Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy pracowników. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawi...

21.03.202421.03.2024