Filtruj

Praca Agatach - Kraków

46-47 z 47 ofert pracy

FRYZJER

AGATA JODŁOWSKA FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA AGATAAGATA JODŁOWSKA FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA AGATA
Mogilany

Zakres obowiązków: usługi fryzjerskie damsko-męskie godziny otwarcia salonu pon- pt 8-19, sobota 8-15 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Fryzjer* staż pracy ogółem - lata: 1 Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok, samodzielność na stanowisku...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

lektor języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

BRILLIANT AGATA PEREKBRILLIANT AGATA PEREK
Bibice

Jeśli jesteś osobą, która: · chce się rozwijać i współtworzyć wspaniały zespół zgranych ludzi · pragnie wykonywać pracę, która daje dużo satysfakcji, jest ważna i doceniana · chętnie rozmawia z ludźmi, życzy im dobrze i jest dla nich życzliwy; · wie, że przyjemna, spokojna atmosfera i wyeliminow...

17.04.202417.04.2024
od 65 zł