Filtruj

Praca Agencja Rozwoju - Świdnica

151-153 z 153 ofert pracy

Operator pieców odlewniczych

BUSINESS BRIDGE GROUP SP. Z O.O.BUSINESS BRIDGE GROUP SP. Z O.O.
Wałbrzych

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.Obecnie poszukujemy dla naszego klien...

31.01.202431.01.2024

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Wałbrzych

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

12.07.202312.07.2023

Praca za Granicą - Atrakcyjne Wynagrodzenie

Wałbrzych

Do projektu realizowanego na Litwie poszukujemy chętnych osób na stanowisko Elektryka. Oferujemy: Konkurencyjne wynagrodzenie - 2000-3000 euro/netto Możliwość rozwoju zawodowego i kariery Interesujące wyzwania i zadania Możliwość bycia częścią strategicznie ważnego projektu dla Litwy Międzynarodowy ...

10.05.202310.05.2023