Filtruj

Praca Agencja - Kożuchów

256-257 z 257 ofert pracy

Lakiernik samochodowy - praca w Niemczech

Zielona Góra

Obowiązki: Przygotowanie samochodów do lakierowania (Start / Finish) Lakierowanie elementów samochodu i naprawa punktowa Przygotowanie powierzchni do lakierowania: oklejanie, szlifowanie, czyszczenie, odtłuszczanie, polerowanie Mieszanie farb Usuwanie różnego rodzaju uszkodzenia Wymagania: Doświadcz...

19.05.202319.05.2023

Poszukiwane osoby lub firmy do roznoszenia ulotek! Zielona Góra

WMH SP. Z O.O. SP. K.WMH SP. Z O.O. SP. K.

ZANIM ODPOWIESZ NA OGŁOSZENIE, PRZECZYTAJ JE W CAŁOŚCI. PONIŻEJ ZAMIEŚCILIŚMY SEKCJĘ Z ODPOWIEDZIAMI NA NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA. Poszukujemy koordynatora kolportażu ulotek na terenie Zielonej Góry i okolic! Firma Ulotki 24.com zajmuje się realizacją projektów wsparcia sprzedaży i rekla...

17.05.202317.05.2023
od 3000 zł