Filtruj

Praca Agnieszka - Sandomierz

1-3 z 3 ofert pracy

Spedytor/ dyspozytor

MTD EXPRESS AGNIESZKA SZPOTOWICZMTD EXPRESS AGNIESZKA SZPOTOWICZ
Sandomierz

- prowadzenie i zarządzanie pojazdami w ruchu międzynarodowym - obsługa zleceń i giełd...

18.04.202418.04.2024

SPEDYTOR/ DYSPOZYTOR

Sandomierz

Zakres obowiązków: - prowadzenie i zarządzanie pojazdami w ruchu międzynarodowym - obsługa zleceń i giełd Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) zawód - Spedytor uprawnienie - Prawo jazdy kat. B ...

Umowa o pracęumowa o pracę

Fryzjer/ fryzjerka praca od zaraz Stalowa Wola

AGNIESZKAAGNIESZKA
Stalowa Wola

Salon fryzjerski Studio Duet w Stalowej Woli zatrudni fryzjera. Damsko-męski lub męski. oferujemy: umowę o pracę wysoki procent dużą bazę Klientów miłą atmosferę w pracy Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana zadzwoń do nas 57*******01...

17.04.202417.04.2024