Filtruj

Praca Agnieszka - Siemianowice Śląskie

61-63 z 63 ofert pracy

Zatrudnię Sushi Mastera Praca w Słupsku

AGNIESZKAAGNIESZKA
Katowice

Sieć Restauracji Sayuri Sushi zatrudni Sushi mastera z doświadczeniem do lokalu w Słupsku (18 km od morza) Oferujemy : zakwaterowanie dobre wynagrodzenie od 28 do 35 zł h ( w zależności od umiejętności) pracę na stałe Oczekujemy : doświadczenia jako sushi master dobrej organizacji pracy, sam...

29.04.202429.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PIEKARZ

TRADYCJA AGNIESZKA KOT SP. J.TRADYCJA AGNIESZKA KOT SP. J.
Piekary Śląskie

Zakres obowiązków: Wypiek pieczywa, praca przy piecu Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wymagane doświadczenie zawodowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz 141 TIG - FM3 i FM5

PROTECHNIK GMBHPROTECHNIK GMBH
Katowice

Poszukujemy spawaczy rur do stali czarnej FM3 i nierdzewnej FM5 metodą TIG 141, do pracy w Niemczech i krajach Benelux. Praca na zasadzieniemieckiej umowy o pracę. Zwrot kosztów za dojazdy do i z miejsca pracy, zapewniamy zakwaterowanie.Wymagania:- Uprawnienia spawalnicze na 141 FM3, 141 FM5 lub tes...

27.04.202427.04.2024