Filtruj

Praca Agnieszka - Świnoujście

1-3 z 3 ofert pracy

Cukiernik w Sofa Bistro

AGNIESZKA DRZEWIECKAAGNIESZKA DRZEWIECKA
Świnoujście

Sofa Bistro Poszukuje Cukiernika/Cukierniczki Sofa Bistro, znane miejsce spotkań miłośników wyjątkowych smaków, poszukuje utalentowanego cukiernika/cukierniczki do dołączenia do naszego zespołu kulinarnego. Co oferujemy: Możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę lub umowa zlecenie. Atrakc...

15.01.202415.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątanie pokoi, apartamentu

AGNIESZKAAGNIESZKA
Świnoujście

Szukam osoby do sprzątania pokoi gościnnych i apartamentu w Świnoujściu na stanowisko pokojowa. Dzielnica nadmorska. Praca dodatkowa. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na 577751901...

01.01.202401.01.2024

PRACOWNIK PRALNI

AGNIESZKA JESIONKA KLIFAGNIESZKA JESIONKA KLIF
Wolin

Zakres obowiązków: przyjmowanie i sortowanie prania, pranie, suszenie, maglowanie, składanie, pakowanie prania. Utrzymanie czystości . Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - Umiejętność pracy w zespole. umiejętność - obsl. komputera [Inne] : Wymagana książeczka do celów sanit...

12.03.202412.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0232 s