Filtruj

Praca Agregat - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK PRZEMYSŁOWY

nowa oferta
LIMNUSWORKLIMNUSWORK
Kraków

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajca...

23.04.202423.04.2024

Pracownik Obsługi Płytowej na lotnisku w Balicach!

RENATARENATA
Balice

Wystartuj z Welcome Airport Services ! W Welcome Airport Services tworzymy zgrany zespół specjalistów, którzy wspólnie realizują powierzone zadania. W naszą kulturę organizacji wpasowują się osoby chętne do pracy w dynamicznym miejscu, jakim jest lotnisko. Pracujemy operacyjnie i w dużym tempie. Ws...

22.04.202422.04.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MALARZ WYSOKOŚCIOWY

FESTAL SP. Z O.O.FESTAL SP. Z O.O.
Osieczany

Zakres obowiązków: Obsługa myjki wysokociśnieniowej, obsługa agregatu malarskiego. Praca na wysokości. Praca delegacje Polska. Wymagania: wykształcenie - podstawowe zdolność do pracy na wysokości, wysoka sprawność fizyczna, brak lęku wysokości, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć do...

17.04.202417.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0257 s