Filtruj

Praca Alpha Sp Z O

Wynagrodzenie
1-2 z 2 ofert pracy

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

ALPHA TECHNOLOGY SP. Z O.O.ALPHA TECHNOLOGY SP. Z O.O.
Kraków

Zakres obowiązków: składanie form wtryskowych i ciśnieniowych wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne; doświadczenie w zawodzie Ślusarz Narzędziowy, Ślusarz - Mechanik lub pokrewne, umiejętność czytania dokumentacji technicznej i zagadnień obróbki metalu, umiejętność posługiwania się pods...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI

ALPHA TECHNOLOGY SP. Z O.O. SP. K.ALPHA TECHNOLOGY SP. Z O.O. SP. K.
Herby

Zakres obowiązków: Praca na produkcji. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe Wymagania - oczekiwania pracodawcy: wykształcenie - Podstawowe/Zawodowe/Średnie. Doświadczenie zawodowe: nie wymagane. Uprawnienia/umiejętności...

03.04.202403.04.2024