Filtruj

Praca Andrzej - Hajnówka

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

ANDRZEJ PRYCZYNICZ ZAKŁAD DRZEWNY ANDREWPOLANDRZEJ PRYCZYNICZ ZAKŁAD DRZEWNY ANDREWPOL
Hajnówka

Zakres obowiązków: praca w dziale kadrowo-finansowym; prowadzenie księgowości, kadr i płac, spraw ZUS Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - obsługa programów komputerowych umiejętność obsługi komputera i ...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI

Hajnówka

Zakres obowiązków: obsługa maszyn stolarskich Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

Zatrudnimy pracownika do księgowości / księgową

ZAKŁAD DRZEWNY ANDREWPOL ANDRZEJ PRYCZYNICZZAKŁAD DRZEWNY ANDREWPOL ANDRZEJ PRYCZYNICZ
Hajnówka

Zakład Drzewny zatrudni pracownika do księgowości / księgowąKontakt tel. 85 683 23 31 lub 85 683 46 38...

18.03.202418.03.2024