Filtruj

Praca Andrzej - Wyszków

1-3 z 3 ofert pracy

Pracuj w usługach i zarabiaj godnie .

nowa oferta
ECOENERGIAECOENERGIA
Wyszków

TERMOMODERNIZACJA OBIEKTÓW Handlowiec Regionalny Manager - TERMOMODERNIZACJA Szukamy handlowców, regionalnych managerów w celu nawiązywania współpracy i doprowadzenia do podpisania kontraktów na sprzedaż NASZEJ OFERTY HANDLOWEJ - TERMOMODERNIZACJA OBIEKTÓW .Nie musisz mieć doświadczenia z branży. Ni...

23.04.202423.04.2024

Przedstawiciel Handlowy - Pompy ciepła

ECO ENERGIAECO ENERGIA
Wyszków

17.04.202417.04.2024

Zatrudnienie ekspedientkę

ANDRZEJANDRZEJ
Dobczyn

Obowiązki: Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy. Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów. Przyjmowanie dostaw towarów. Kontrola terminów przydatności produktów...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0228 s