Filtruj

Praca Angielski Polski - Leszno

181-183 z 183 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W BUCZUPRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W BUCZU
Bucz

Zakres obowiązków: Praca na 3 godziny tygodniowo zajęć z języka angielskiego z dziećmi w wielu od 3 lat do 6 lat, Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) język obcy - angielski (mow...

04.01.202404.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Sprzedaży/kontaktu z klientami/Pracownik biurowy

PIOTRPIOTR
Krzywiń

Joyland Factory Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży/kontaktu z klientami/Pracownik biurowy Wymagania: - znajomość języka angielskiego, min. B1( kontakt z klientami zagranicznymi) , język niemiecki będzie dodatkowym atutem Zakres obowiązków: - obsługa i rozwój internetowy...

09.12.202309.12.2023

Pracownik Działu Sprzedaży

SUER POLSKASUER POLSKA
Widziszewo

Suer Polska Sp. z o.o.działająca w branży produkcji i sprzedaży części i akcesoriów do budowy pojazdów użytkowych i rolniczych, działająca na polskim rynku od 2005 roku, poszukuje kandydatów do pracy w Widziszewie k/Kościana na stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży. Wymagania: doświadczenie bran...

29.08.202329.08.2023