Filtruj

Praca Angielski - Biała Podlaska

31-32 z 32 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ENGLISH STUDIO ALEKSANDRA TRZPILENGLISH STUDIO ALEKSANDRA TRZPIL
Międzyrzec Podlaski

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z języka angielskiego podczas kursów językowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) umiejętność pracy z...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

TOP PROTOP PRO
Woroniec

TOP PRO Sp. z o.o. w Worońcu zatrudni pracownika na stanowisko: Dyrektor Zakładu Produkcyjnego. Twoje zadnia na tym stanowisku: Operacyjne zarządzanie zakładem produkcyjnym Współudział w opracowywaniu strategii rozwoju Zakładu, planów i ich realizacja Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu...

11.10.202311.10.2023