Filtruj

Praca w Anielin

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
526-528 z 528 ofert pracy

Pracownik Utrzymania Ruchu - Elektryk - Grupa Krasoń oddział Święta

EMILIAEMILIA
Święta

Zadania: ·Usuwanie awarii maszyn i urządzeń zainstalowanych na produkcji ·Bieżące konserwacje urządzeń ·Wykonywanie instalacji elektrycznych, hydraulicznych, powietrznych ·Nadzór i obsługa nowoczesnej kotłowni Wymagania: ·Znajomość obsługi komputera ·Uprawnienia elektroenergetyczne do 1kV ·W...

30.05.202330.05.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pizzerman Pizzaiolo praca w Pizzerii

DANIELDANIEL
Szczecinek

Pizzeria Stara Wartownia Borne Sulinowo zatrudni Pizzermana z lub bez doświadczenia. Każda osoba przechodzi indywidualne szkolenie. Praca od Czerwca do końca Września. Zapraszamy do kontaktu. Prosimy o CV na mail bądź przez portal OLX....

28.05.202328.05.2023
od 25 zł

Sprzedawca e-commerce (okres wakacyjny) Media Expert - Złotów

MEDIA EXPERTMEDIA EXPERT
Złotów

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś szukamy Sprzedawcy E-commerce praca w centrali firmy, w Złotowie Na okres wakacji! Masz „gadanego”? Potrafisz godzinami „wisieć na telefon...

19.05.202319.05.2023