Filtruj

Praca Animator Instruktor - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Instruktor - zajęcia taneczne dla dzieci - Lublin

PAARO - NIEPUBLICZNA PLACÓWKA OŚWIATOWAPAARO - NIEPUBLICZNA PLACÓWKA OŚWIATOWA
Lublin

Aktualnie do naszego zespołu szukamy: Osoby, która poprowadzi zajęcia taneczno-rozwojowe z dziećmi w żłobkach, przedszkolach i szkołach w obrębie swojego miejsca zamieszkania. Praca od września 2024 r. na cały etat od poniedziałku do piątku lub kilka godzin pomiędzy godzinami 9:00-16:30. Kogo kon...

15.05.202315.05.2023
od 3000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

INSTRUKTOR WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH (CERAMIKA)

CYFRYZACJA MŚP SP. Z O.O.CYFRYZACJA MŚP SP. Z O.O.
Świdnik

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć artystycznych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Obsługa komputera umiejętność - Projektowanie komputerowe mile widziane ukończenie szkolenia dla animatora/instruktora warsztatów ceramicznych, umiejętność prowadzenia profesjonaln...

22.01.202422.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

INSTRUKTOR WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH ( CERAMIKA )

Lubartów

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć artystycznych - mile widziane ukończenie szkolenia dla animatora/instruktora warszatów ceramicznych - umiejętność prowadzenia profesjonalnych i kreatywnych warszatów z ceramiki, drewna, bursztynu, kamienia Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umie...

15.01.202415.01.2024