Filtruj

Praca Animator - Płock

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWNIK DZIENNEGO DOMU SENIOR +

ODDZIAŁ REJONOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA W PŁOCKUODDZIAŁ REJONOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA W PŁOCKU
Mała Wieś

Zakres obowiązków: Kierowanie działaniami Dziennego Domu Senior +. Pełnienie funkcji animatora czasu wolnego. Realizowanie usług rekreacyjno - integracyjnych, kulturalno - oświatowych. Sporządzanie planów pracy i sprawozdań. Współpraca z GOPS i Wójtem gminy Mała Wieś. Wymagania: wykształcenie - wyż...

28.03.202428.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Trener / Animator / Recepcja

KAMILAKAMILA
Płock

OPIS Park Trampolin Air Jump Płock poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik recepcji / Trener / Animator W zakresie stanowiska Trener / Animator: Poszukujemy osoby komunikatywnej i zorganizowanej, która razem z nami będzie tworzyć klimat i dobrą atmosferę Air Jump. Oczekujemy: Doświadcz...

01.03.202401.03.2024