Filtruj

Praca Anna - Brodnica

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk - dział utrzymania ruchu

ANNAANNA
Brodnica

Brodnickie Zakłady Żelatyny Sp. z o.o. poszukują do pracy od zaraz: Elektryka Wymagania na stanowisku elektryk: Doświadczenie i wiedza w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznych Umiejętność i doświadczenie w posługiwaniu się urządzeniami pomiarowymi do badania stanu inst...

08.03.202408.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk / pomocnik elektryka

ANNAANNA
Brodnica

Brodnickie Zakłady Żelatyny Sp. z o.o. poszukują do pracy od zaraz: Elektryka Wymagania na stanowisku elektryk / pomocnik elektryka : podstawowa wiedza w zakresie obsługi urządzeń-maszyn elektrycznych mile widziane doświadczenie Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. gotowości do ...

WYCHOWAWCA W GRUPIE ŻŁOBKOWEJ

PATRYCJA ANNA ŁUCZKIEWICZPATRYCJA ANNA ŁUCZKIEWICZ
Rypin

Zakres obowiązków: Zajmowanie się dziećmi; zabawianie; prowadzenie grupy. Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) zawód - Opiekunka w żłobku / klubie dz...

13.03.202413.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0278 s