Filtruj

Praca Anna - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątanie

nowa oferta
KNOW HOW KRZYSZTOF KRASUSKI ANNA SZYMAŃSKA S.K.A.KNOW HOW KRZYSZTOF KRASUSKI ANNA SZYMAŃSKA S.K.A.
Kielce

Firma sprzątająca zatrudni pracowników do porannego sprzątania sklepów z odzieżą na terenie Kielc. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel. 782 307 184 Sprzątanie Telefon kontaktowy 782 307 184 Aplikuj...

27.03.202427.03.2024

SZWACZKA RĘCZNA

PRZEDSIĘBIORSTWO KONFEKCYJNE MAGDA ANNA GOŁĄBPRZEDSIĘBIORSTWO KONFEKCYJNE MAGDA ANNA GOŁĄB
Kielce

Zakres obowiązków: - szycie odzieży damskiej, łaczenie elementówodzieży Wymagania: wykształcenie - podstawowe Szycie odzieży damskiej, łączenie elementów odzieży. Mile widzine doświadczenie na podobnym stanowisku....

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukujemy mechanika motocyklowego samochodowego - również studenta!

ANNAANNA
Mójcza

Jesteś pasjonatem motocykli z nawet niewielkim doświadczeniem w ich naprawie lub w naprawie samochodów? Serwis motocyklowy Pugs Garage czeka właśnie na Ciebie! Co oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (dla studenta umowa zlecenie) Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności Pracę w dynam...