Filtruj

Praca Asa - Legnica

16-18 z 18 ofert pracy

SPRZEDAWCA-KASJER

DELIKATESY AS SP. Z O.O. SP. K.DELIKATESY AS SP. Z O.O. SP. K.
Lubin

Zakres obowiązków: obsługa klienta w sklepie spożywczym Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie w handlu w branży spożywczej, mile widziana książeczka sanepidowska, dyspozycyjność, brak nałogów...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Farmaceutyczny

APTEKA DR.MAXAPTEKA DR.MAX
Lubin

Technik Farmaceutyczny - Lubin, ul. Józefa Bema Dołącz do apteki sieci franczyzowej Dr.Max już dziś i poznaj ją od wewnątrz. Każdego dnia uczestnicy sieci franczyzowej Dr. Max stawiają na profesjonalną opiekę farmaceutyczną, będąc liderami na rynku w temacie Receptury Aptecznej, w tym Medycznej Mari...

03.06.202403.06.2024

Pracownik produkcji

JOBZONE NORGE ASJOBZONE NORGE AS
Lubin

W Jobzone Norge AS posiadamy wizję bycia najlepszym pracodawcą w naszej branży w Norwegii. Oferujemy naszym pracownikom stałą umowę o pracę, konkurencyjne oraz uczciwe wynagrodzenie. W Jobzone Norge AS otrzymujesz stałą osobę kontaktową, która wspiera oraz doradza Ci na każdym etapie zatrudnienia. W...

25.05.202425.05.2024