Filtruj

Praca Asystent Centrum - Gliwice

16-17 z 17 ofert pracy

Asystent/ka ds. księgowości

MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Katowice

Zadania: Rejestrowanie i przetwarzanie transakcji finansowych związanych z zamówieniami i dostawcami Wystawianie faktur sprzedażowych, kontrola i ich księgowanie w systemie Wyjaśnianie niezgodności oraz uzgadnianie sald Kontakt telefoniczny lub mailowy z klientami bądź spółkami firmy Wymagania: Wyks...

11.04.202411.04.2024

Zatrudnimy Asystenta/-kę lub Higienistę/-kę stomatologiczną

MARTAMARTA
Tarnowskie Góry

Klinika stomatologiczna w centrum Tarnowskich Gór poszukuje osoby do pracy na stanowisko asystentki/higienistki stomatologicznej W gabinecie pracuje łącznie 10 lekarzy wszystkich specjalności stomatologicznych. Jest możliwość pracy w każdej z dziedzin. Obecnie poszukujemy kogoś do asysty w stomato...

28.02.202428.02.2024
od 5000 zł