MegaPraca

Praca Asystent Ksiegowosci - Kolbuszowa

1-3 z 3 ofert pracy
Filtruj oferty pracy
Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Asystent Ksiegowosci Kolbuszowa - inne oferty pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

KONTAKT PRZEZ PUP - Kolbuszowa - 27.04.2020

Zakres obowiązków: Staż dla osoby do 30 roku życia zarejestrowanej w tut. Urzędzie spełniającej kryteria projektowe.Godziny odbywania stażu od 7.45-15.451.Przeszkolenie w zakresie BHP i ppoż.2.Zapoznanie się z obowiązkami i uprawnieniami stażysty oraz zasadami pracy obowiązującymi u Organizatora sta...

Asystent ds. księgowości - staż

DOMINIKA - Rzeszów - 04.09.2020

Poszukujemy studenta lub studentki z orzeczeniem o niepełnosprawności na 3 msc staż + um. zlecenie po stażu do biura rachunkowego. Wymagania: - orzeczenie o niepełnosprawności - studia wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość lub pokrewne) - zainteresowanie księgowością lub kadrami Oferujemy: - 3 m...

KONTAKT PRZEZ PUP - Rzeszów - 27.04.2020

Zakres obowiązków: Wystawianie faktur, kontakt z pracownikami w języku ukraińskim, wysyłamie poczty, korespondencja z kontrahentami, urzędami, bankami, sprawdzanie rozrachunków; przyjmowanie, gromadzenie i segregacja dokumentów. Opis oferty: praca stała Zmianowość: jedna zmiana Data rozpoczęcia prac...