Filtruj

Praca Asystent Przedstawiciela Handlowego - Kraków

Asystent przedstawiciela handlowego ds. ochrony fizycznej - Kraków

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Kraków

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie kontaktów do właścicieli / osób decyzyjnych Umawianie spotkań Praca w terenie i stacjonarna Stały kontakt z Klientem Identyfikacja potrzeb Klienta Raportowanie pracy Wymagania: Motywacja do aktywnego pozyskiwania kontaktów Umiejętność budowania i utrzymywania...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystent Działu Handlowego

EUROFINANCEEUROFINANCE
Kraków

Asystent Działu Handlowego Twój zakres obowiązków: Umawianie spotkań Przedstawicielom. Handlowym. Prowadzenie kalendarza spotkań. Stały kontakt z Działami handlowymi. Bieżące raportowanie pracy. Dołącz do Nas jeśli: Obsługujesz MS Office. Cechuje Cię komunikatywność. Lubisz pracę w zespole. Szukasz ...

16.04.202416.04.2024

Od Zera do Managera - Praca od zaraz

HR.APLIKUJHR.APLIKUJ
Kraków

Nowy oddział firmy marketingowo-szkoleniowej z wieloletnim doświadczeniem otwiera nowe biuro. Poszukujemy doradców ,opiekunów klienta i przedstawicieli handlowych. Nie wymagamy doświadczenia, ale osoby z doświadczeniem w obsłudze klienta są mile widziane! Oferujemy pełen zakres szkoleń ! Jeżeli ...

29.03.202429.03.2024
od 4500 zł