Filtruj

Praca Asystent Zzl

Wynagrodzenie
1-2 z 2 ofert pracy

Asystent/ka Analityka Produkcji

nowa oferta
NEXTEER AUTOMOTIVE POLAND SP. Z O.O.NEXTEER AUTOMOTIVE POLAND SP. Z O.O.
Tychy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wsparcie w bieżącej pracy danego działu. Zbieranie oraz analiza danych, przygotowywanie raportów, porównań, zestawień i prezentacji. Archiwizacja dokumentów. Sumienne wykonywanie powierzonych zadań oraz przestrzeganie ich terminowości. Współpraca z pozostałymi obszarami firmy. Pr...

28.03.202428.03.2024

Asystent / Asystentka Działu Rekrutacji

nowa oferta
BENETTPEOPLEBENETTPEOPLE
Warszawa

Agencja Pracy Benett People poszukuje osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki działu rekrutacji do przyuczenia. Jeśli jesteś energiczną osobą, która chce rozwijać się w obszarze rekrutacji i zyskać cenne doświadczenie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Asystent / Asystentka Działu Rekrutacji ...