Filtruj

Praca Asystentka Stomatologiczna - Zakopane

Asystent / Asystentka wsparcia sprzedaży i obsługi klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności

nowa oferta
BPO NETWORK SP. Z O.O.BPO NETWORK SP. Z O.O.
Zakopane

BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, s...

18.04.202418.04.2024

Asystentka Stomatologiczna

KINGAKINGA
Zakopane

Gabinet stomatologiczny w Zakopanem zatrudni asystentkę/pielęgniarkę/pomoc dentystyczną Zapraszam do kontaktu, tel.6******77...

15.07.202315.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Nowy Targ

Zakres obowiązków: - obsługa komputera i skanera, - asysta stomatologiczna Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A2 - niższy średnio zaawansowany) uprawnienie - Higienistka stomatologiczna umiejętność - obsługa kom...

08.04.202408.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0206 s