Filtruj

Praca Automatyk - Szprotawa

16-18 z 18 ofert pracy

Praca MOBILNY TECHNIK SERWISU mechanik wózki widłowe samochód służbowy

JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.
Żary

Twój zakres obowiązków: Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta. Od Kandydatów oczekujemy: Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników. Mocnych podstaw mechaniki - znajomości budowy i zasad działa...

13.12.202313.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Stażysta Techniczny ds. ESD Oddział Enkapsulacja w Żarach

SAINT-GOBAINSAINT-GOBAIN
Żary

Zakres obowiązków Pomoc przy realizacji audytów ESD (ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi) Pomoc przy analizie danych oraz ich opracowaniu Pomoc w zapewnieniu nadzoru nad sprzętem kontrolno-pomiarowym Pomoc przy opracowaniu i aktualizacji dokumentacji procesowej Wymagania Wykształcen...

03.11.202303.11.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Automatyk

WEZI-TEC SP. Z O.O.WEZI-TEC SP. Z O.O.
Kożuchów

Poszukujemy pracowników do nowo powstającego zakładu w Kożuchowie. Gwarantujemy indywidualny proces wdrożenia na zajmowanie stanowisko mający miejsce w zakładzie w Legnicy. Szukam właśnie Ciebie - dołącz do naszego zespołu! Odpowiedzialność za uruchamianie transferowanych projektów do nowego zakładu...

09.08.202309.08.2023