Filtruj

Praca Automatyka - Sulejówek

106-108 z 108 ofert pracy

Elektromechanik - Bielenda Kosmetyki Naturalne / Radzymin

BIELENDA KOSMETYKI NATURALNE S. A.BIELENDA KOSMETYKI NATURALNE S. A.
Radzymin

OPIS W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A poszukuje osoby do pracy w charakterze: Elektromechanik Miejsce pracy : Radzymin Twój zakres obowiązków Nadzór nad urządzeniami, maszynami i elementami infrastruktury powierzonymi pod opiekę Działu Utrzymania Ruchu i I...

25.08.202325.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca MOBILNY TECHNIK SERWISU mechanik wózki widłowe samochód służbowy

JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.
Warszawa

Twój zakres obowiązków: Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta. Od Kandydatów oczekujemy: Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników. Mocnych podstaw mechaniki - znajomości budowy i zasad działa...

08.08.202308.08.2023

Technik serwisu - automatyk

AN-KAL SERWISAN-KAL SERWIS
Warszawa

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko TECHNIK - AUTOMATYK. Warunki: umowa o pracę na czas nie określony możliwość przystąpienia do pracowniczego pakietu medycznego premie okresowe Osoba na tym stanowisku będzie wykonywać zadania, takie jak: serwis automatyki na teren...

11.06.202311.06.2023
od 6000 zł