Filtruj

Praca Automatyki - Olsztyn

31-33 z 33 ofert pracy

Student Mechatronik

GRUPA MASPEX SP. Z O.O.GRUPA MASPEX SP. Z O.O.
Olsztynek

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół. A Ty możesz tworzyć go razem z nami! Twój zakres obowiązków...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Programista, Mechatronik, Automatyk, Elektonik

MAM-TECH SP. Z O.O.MAM-TECH SP. Z O.O.
Gietrzwałd

Opis stanowiska:•Miejsce zatrudnienia – Olsztyn, miejsce pracy – delegacje zagraniczne,•programowanie sterowników PLC,•programowanie paneli operatorskich,•nadzór nad wdrażaniem nowych opracowań i zadań,•uruchamianie systemów automatyki,•szkolenie użytkowników końcowych,•prace serwisowe.Wymagania:•pr...

20.02.202420.02.2024

Inżynier Automatyk

MEPACKMEPACK
Ługwałd

Firma Mepack - producent maszyn i urządzeń - zatrudni osobę na stanowisku Inżynier Automatyk Wdrażamy nowe rozwiązania z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych w tym robotyki. Miejsce pracy: Jastrzębia 8, 11-001 Ługwałd; Zakres obowiązków: projektowanie i składanie szaf sterowniczych; ...

15.09.202315.09.2023