Filtruj

Praca Automotive - Bielsko-Biała

16-18 z 18 ofert pracy

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

nowa oferta
SEUNG SAN IND POLAND SP. Z O.O.SEUNG SAN IND POLAND SP. Z O.O.
Ustroń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Udział w Zarządzaniu Systemem Jakości IATF:16949; Nadzór nad jakością procesu produkcyjnego oraz zapewnienie jakości produktu; Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych; Inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących przy użyciu narzędzi jak...

13.06.202413.06.2024

Pracownik produkcji Automotive / Praca od zaraz

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Oświęcim

Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową wynagrodzenie około 5000 zł brutto szkolenie stanowiskowe oraz rozwój w strukturach firmy Zadania: obsługa urządzeń produkcji kontrola jakości wyprodukowanych elementów montaż elementów przy linii produkcyjnej Wymagania: gotowość do podję...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Operator maszyn- DARMOWY TRANSPORT

PERSONNEL SERVICE POLSKA SP. Z O.O.PERSONNEL SERVICE POLSKA SP. Z O.O.
Grojec

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681 Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów. Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży spożywczej, która poszukuje Kandydatów na stan...

11.06.202411.06.2024