Filtruj

Praca B P Engineering Sp Z O - Przeworsk

1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH MIG, MAG 135

RAMPOL ENGINEERING SP. Z O.O.RAMPOL ENGINEERING SP. Z O.O.
Przeworsk

Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji stalowych - czarna stal Godziny pracy: 6-14, 14-22 Miejsce pracy Przeworsk Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe -umiejetność spawania metodą MIG, MAG 135 -doświadczenie na stanowisku spawacz -sumienność, obowiązkow...

29.03.202429.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Przeworsk

Zakres obowiązków: Montaż konstrukcji stalowych godziny pracy: 6-14-, 14-22 Miejsce pracy Przeworsk Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe -praktyczna znajomość rysunku technicznego -umiejetność montowania konstrukcji stalowych -doświadczenie na stanowisk...

Monter instalacji sanitarnych

ARKADIUSZARKADIUSZ
Jarosław

W związku z rozwojem firmy, M-Engineering Sp. z o. o. Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko montera instalacji sanitarnych oraz przemysłowych. Wymagania: - umiejętność pracy w zespole, - uczciwość, rzetelność, - dbałość o powierzony sprzęt - ukończone 18 lat - zaangażowanie i chęci do prac...

07.01.202407.01.2024
od 27 zł