Filtruj

Praca w Babica

91-93 z 93 ofert pracy

Kontroler Produkcji

Chrzanów

Zadania: Kontrola wizualna, elektryczna oraz geometryczna z użyciem dostępnych narzędzi i urządzeń Oddawanie wyrobów finalnych do klienta oraz odseparowywanie wyrobów niezgodnych Przestrzeganie regulaminu pracy oraz obowiązujących w firmie zasad i procedur, Wykonywanie innych poleceń przełożonego zg...

22.08.202322.08.2023

Praca w "Kebab u Pajdy" Zator

MONIKAMONIKA
Zator

Witam. Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie przygotowanie oraz wydawanie posiłków typu fast-food, obsługa kasy fiskalnej. Dbanie o dobry wizerunek firmy. Mile widziane doświadczenie, mozliwoac przyuczenia. Szukamy osób energicznych, dyspozycyjnych oraz chcących się rozwijać. Praca w tygodniu o...

17.08.202317.08.2023
od 23 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Produkcji

Oświęcim

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Produkcyjny Warunki zatrudnienia : Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie Możliwość rozwoju oraz poszerzanie wiedzy na innych stanowiskach Umowa o pracę tymczasową Możliwość przejścia w struktury firmy Wynagrodzenie 3640 + premia: prem...

09.08.202309.08.2023