Filtruj

Praca Bankowy - Góra

91-92 z 92 ofert pracy

Doradca Klienta - BANK Millennium, Leszno ul. Słowiańska 51

PRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKIPRZEMYSŁAW FIJAŁKOWSKI
Leszno

GŁÓWNE ZADANIA: • profesjonalna obsługa Klientów • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych • aktywne sprzedaż w segmencie Klienta Detalicznego i Biznesowego • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji WYMAGANIA: • wykształcenie min. średnie maturalne • mile ...

13.03.202413.03.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Biznesowy/praca zdalna - BANK, Leszno ul. Słowiańska 51

Leszno

GŁÓWNE ZADANIA: • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych • realizacja akcji marketingowych w segmencie Klienta Biznesowego • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji WYMAGANIA: • wykształcenie min. średnie ...

od 2000 zł