Filtruj

Praca Bazy Danych - Nowy Dwór Gdański

16-18 z 18 ofert pracy

Mechanik pojazdów ciężarowych

KOMA USŁUGI KOMUNALNEKOMA USŁUGI KOMUNALNE
Elbląg

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz floty pojazdów poszukujemy pracowników na stanowisko Mechanika pojazdów ciężarowych. Miejsce pracy: Elbląg Wymagamy: doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika, elektromechanika lub pokrewnym, odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzo...

22.03.202422.03.2024
od 10500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca, Play Malbork [Konsultant/Konsultantka - Doradca Klienta]

PLAY4MIX SP. Z O.O.PLAY4MIX SP. Z O.O.
Malbork

Szanowni Państwo, Firma PLAY4MIX Sp. z o.o. zmienia perspektywę! Autoryzowany Partner Play poszukuje osób na stanowisko: KONSULTANT/KONSULTANTKA - DORADCA KLIENTA Numer referencyjny: MAL/2024 Miejsce pracy: MALBORK Zadania: - aktywna sprzedaż telefonów i usług Play, - profesjonalna obsługa p...

04.03.202404.03.2024

Doradca Klienta w E-Stone, Skowarcz

KAROL TWARDOWSKIKAROL TWARDOWSKI
Skowarcz

Opis Stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Klienta, która będzie odpowiedzialna za obsługę klientów oraz wsparcie w zakresie sporządzania wycen. Wymagamy bardzo dobrej znajomości programu Excel oraz znajomości rysunku technicznego. Obowiązki: Obsługa klientów w celu udzielania porad...

10.02.202410.02.2024
od 4500 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,3031 s