Filtruj

Praca Beata - Osowiec

1-3 z 3 ofert pracy

Recepcjonistka/Recepcjonista

BEATABEATA
Osówiec

Firma kosmetyczna z okolic Grodziska Mazowieckiego zatrudni osobę na stanowisko recepcjonisty Zadania: obsługa recepcji obsługa przesyłek pocztowych, kurierskich i transportów obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej przygotowanie spotkań zarządzanie zaopatrzeniem biura, kontakt z do...

21.03.202421.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

BARBER

nowa oferta
BARBER SHOP WĄSIK BEATA WĄSOWSKABARBER SHOP WĄSIK BEATA WĄSOWSKA
Luzino

Zakres obowiązków: Wszystkie czynności związane z pracą barbera. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia. Wymagania: wykształcenie - podstawowe - wymagane doświadczenie jako fryzjer męski...

19.04.202419.04.2024

zatrudnię na żwirowni

BEATABEATA
Rozłazino

zatrudnię operator koparki operator ładowarki operator wozidła praca na żwirowni zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godz. od godz.7:00 do godz. 15:00 tel 50*****27...

12.04.202412.04.2024