Filtruj

Praca Bezpieczenstwa Danych - Jastrzębie-Zdrój

31-32 z 32 ofert pracy

Pracownik Gospodarczy

nowa oferta
HR SIGMAHR SIGMA
Czechowice-Dziedzice

Obowiązki: Praca przy pakowaniu i załadunku paszy do worków Nadzór nad warunkami hodowli i zapewnienie odpowiednich warunków środowiskowych dla zwierząt Zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa pracy i higieny osobistej Wymagania: Chęć pracy i zamiłowanie do zwierząt Umiejętność obsługi podstaw...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Inspektor ds. Diagnostyki Urządzeń Sterowania Ruchem Kolejowym

DB CARGO POLSKA S. A.DB CARGO POLSKA S. A.
Rybnik

Inspektor ds. Diagnostyki Urządzeń Sterowania Ruchem Kolejowym Miejsce pracy: Rybnik Twój zakres obowiązków Przeglądy i diagnostyka podzespołów i zespołów urządzeń sterowania ruchem kolejowym na stacjach, liniach kolejowych, przejazdach kolejowych Udział w komisjach odbiorczych Prowadzenie dokumenta...

02.06.202402.06.2024