Filtruj

Praca Bezplatne Szkolenia - Zawiercie

106-108 z 108 ofert pracy

praca dla Psychologa/Psychoterapeuty

ELŻBIETAELŻBIETA
Będzin

Do Prywatnej Poradni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej poszukujemy psychologów/psychoterapeutów osób dorosłych, dzieci i młodzieży, par i małżeństw. Miejsce pracy: Będzin, Centrum Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego - elastyczny czas pr...

09.08.202309.08.2023

Pracownik produkcji.

RAFAŁRAFAŁ
Żarki

Do dynamicznie rozwijającej się organizacji szukamy rzetelnych, energicznych ludzi, którzy zaangażowaniem oraz entuzjazmem wesprą biznes od strony produkcyjnej. Dołącz do nas już dziś jako pracownik produkcji. ! Zakres obowiązków: dbałość o ciągłość obsługiwanego procesu związanego z rozładowywan...

25.07.202325.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik odlewniczy - praca w Niemczech

Dąbrowa Górnicza

Obowiązki: Obsługa systemów odlewniczych / maszyn odlewniczych i robotów Współpraca i wsparcie działu w opracowaniu innowacji w procesie produkcji (zmiana produktu) Wsparcie inżyniera procesu w opracowywaniu nowych norm, procesów produkcji Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako mechanik odlewniczy, ...

11.07.202311.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0679 s