Filtruj

Praca Bezposrednio - Jastrzębie-Zdrój

106-108 z 108 ofert pracy

Mechanik/Ślusarz Utrzymania Ruchu- zatrudnienie bezpośrednie

EWL S. A.EWL S. A.
Skoczów

Szukasz stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę- bez żadnych pośredników? Chcesz mieć wolne weekendy? Zobacz co mamy do zaoferowania w Skoczowie na stanowisku:MECHANIK / ŚLUSARZ UTRZYMANIA RUCHUTel. 695405957Zadania: - Obsługa narzędzi ślusarskich, pił, szlifierek;- Naprawa oprzyrządowania, części ...

03.06.202403.06.2024

Konsultant - Kierownik Salonu Play

PLAYADA SP. Z O.O.PLAYADA SP. Z O.O.
Cieszyn

Konsultant - Kierownik Salonu Play Miejsce pracy: Cieszyn Twój zakres obowiązków Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami. Aktywna, bezpośrednia sprzedaż produktów i usług Play, która przekłada się na wysokość Twojej premii. Telefoniczna sprzedaż usług telekomunik...

Pracownik pomocniczy produkcji (również z orzeczeniem)

MANPOWERMANPOWER
Czechowice-Dziedzice

Zadania:- Kompletowanie produktów tekstylnych- Proste prace manualne przy produkcji opakowań tekstylnychMiejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności Wymagania:- Zdolności manualne- Dokładność i dbałość o szczegóły- Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (5:25-13:25; ...