Filtruj

Praca w Białobrzegi

61-63 z 63 ofert pracy

Kierowniczkę , sprzedawcę do sklepu sieci ABC zarobki 5500 netto

ABC SPIŻARNIAABC SPIŻARNIA
Lesznowola

Dzień dobry :) Jesteśmy małą rodzinną siecią nowoczesnych i kameralnych sklepów spożywczych rozsianych w Warszawie i okolicach. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment artykułów tradycyjnych i EKO. W branży spożywczej działamy od ponad 20 lat. Obecnie, poszukujemy Kierowniczki/Managera do s...

16.05.202416.05.2024
od 6800 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Fizjoterapeuta dziecięcy

KATARYNKA CENTRUM TERAPIIKATARYNKA CENTRUM TERAPII
Lesznowola

Szukasz satysfakcjonującej pracy z dziećmi? Zostań fizjoterapeutą dziecięcym w Katarynce!Kim jesteśmy?Katarynka to nowopowstałe centrum terapii, w którym z pasją pomagamy dzieciom w rozwoju komunikacji, rozwoju ruchowym oraz rozwoju emocjonalnym. Szukamy doświadczonego i zaangażowanego fizjoterapeut...

Pracownik ochrony - obiekt logistyczny​ - Lesznowola

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Lesznowola

Zakres obowiązków: Sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia Wyrywkowe liczenie towaru w magazynie Wymagania: Kultura osobista Niekaralność Szybka reakcja na ewentualne zdarzenia Komunikatywność Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Gwarancję wynagrodzenia w termi...

Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0320 s