Filtruj

Praca Biurowa Prawo - Piła

31-33 z 33 ofert pracy

Pracownik firmy sprzątającej (biura i/lub tereny zewnętrzne)

LANUA CONTRACTORLANUA CONTRACTOR
Czarnków

W związku z rozwojem firmy sprzątającej - Clar System- poszukujemy pracownika, który będzie zajmował się sprzątaniem powierzchni biurowych oraz terenów zewnętrznychJeśli jesteś osobą:- dyspozycyjną kilka godzin w tygodniu- dokładną i sumiennąAPLIKUJ!Prosimy o kontakt tylko osoby chętne do pracy! Pra...

18.04.202418.04.2024

Inspektor nadzoru budowlanego

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Czarnków

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Czarnkowie Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor nadzoru budowlanego Komórka Inspekcji i Orzecznictwa Inspektor nadzoru budowlanego Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: przeprowadza kontr...

08.04.202408.04.2024

Elektryk/elektromonter

P.H.U. ELKOMPP.H.U. ELKOMP
Chodzież

Opis stanowiska: Opis stanowiska: Montaż prefabrykacja rozdzielnic Montaż instalacji elektrycznych m.in. w budynkach mieszkalnych, obiektach przemysłowych, biurowych i innych Układanie linii kablowych Montaż tras kablowych Wymagania: Doświadczenie minimum 5 lat Sumienność, odpowiedzialność, ...

21.12.202321.12.2023
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0907 s