Filtruj

Praca Biurowa - Kędzierzyn-Koźle

31-33 z 33 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

KONSORCJUM MP SP. Z O.O.KONSORCJUM MP SP. Z O.O.
Racibórz

Zakres obowiązków: Rozliczenia księgowe. Wykształcenie średnie, umiejętność obsługi programów komputerowych takich jak: WORD, EXCEL, umiejętność organizacji pracy. Mile widziane osoby z wykształceniem ekkonomicznym...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. administracyjnych

DOMINIKA BREMERDOMINIKA BREMER
Trachy

Natezja spk. to specjalista w branży gospodarki odpadami i utrzymania terenów zewnętrznych. Działamy na rynku już od 2010r. Ciągle rozwijamy swoją markę poprzez szkolenia pracowników i poszerzanie zakresu pracy. Poszukujemy pracownika na stanowisko administracyjno- biurowe do obsługi klienta. Trakt...

22.05.202422.05.2024
od 4650 zł

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI I MARKETINGU

SENIOR TEAM24 SP. Z O.O.SENIOR TEAM24 SP. Z O.O.
Gogolin

Zakres obowiązków: praca biurowa Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - niemiecki (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) umiejętność - min. 1 rok doświadczenia...

21.05.202421.05.2024