Filtruj

Praca Bmw - Katowice

16-18 z 18 ofert pracy

Doradca Serwisowy - Dealer BMW Sikora Mikołów

PAWEŁPAWEŁ
Mikołów

Zakres obowiązków: - Obsługa Klienta zgodna ze standardami marki BMW, - Umówienie i przyjęcie Klienta do serwisu, - Nadzorowanie przebiegu naprawy, - Kontrola jakości naprawy, rozliczanie zleceń serwisowych, - Przedstawianie zakresu oferowanych produktów i usług, - Budowanie długotrwałych rela...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierownika działu automatyki PLC

CORSOL SP. Z O.O.CORSOL SP. Z O.O.
Gliwice

Do naszego zespołu zajmującego się projektowaniem, montażem oraz uruchomieniem systemów automatyki przemysłowej poszukujemy Kierownika działu PLC. Sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas! PROFIL PRACOWNIKA Wykształcenie wyższe techniczne Doświadczenie: min. 10 lat w programowaniu PLC, min. 3 la...

29.02.202429.02.2024
od 17000 zł

Pracownik Myjni Dealer BMW Mikołów

PAWEŁPAWEŁ
Mikołów

akres obowiązków: Mycie i przygotowanie samochodów nowych i serwisowych do wydań, Odkurzanie wnętrza samochodów, Pranie tapicerki, Drobne prace porządkowe. Wymagania: - Czynne prawo jazdy kat. B, - Umiejętność pracy w zespole, - Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność, - Bardzo dobra...

13.12.202313.12.2023