Filtruj

Praca w Borowe

556-558 z 558 ofert pracy

Pracownik Mobilnej Grupy - Żagań

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Żagań

Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie przełożonym Sumienna realizacja obowiązków służbowych Ujęcia sprawców kradzieży Raportowanie zdarzeń Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaa...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca - elewacje- stany surowe

MATEUSZMATEUSZ
Kliczków

Zatrudnie pracowników budowlanych Praca przy elewacjach: - klejenie styropianu - zatapianie siatki - szpachlowanie Stanach surowych - szalowanie -murowanie -wiązanie zbrojenia. Mile widziani pracownicy z Doświadczeniem Praca w okolicach Bolesławca, Lubania, Zgorzelca. Wynagrodzenie 4500 - 5800...

od 4500 zł

Specjalista Obsługi Klienta na stacji paliw bp Granica/Jagłowice

BP POLSKA SERVICES SP. Z O.O.BP POLSKA SERVICES SP. Z O.O.
Łęknica

OPIS bp jest jednym z najszybciej rozwijających się koncernów energetycznych świata, który posiada już ponad 565 stacji benzynowych w Polsce oraz ponad 18 tysięcy stacji na świecie. Zapraszamy do współpracy osoby do 26-go roku życia, posiadające status: uczeń- osoby pełnoletnie/student. Lokalizacj...