Filtruj

Praca Brak - Tarnów

181-182 z 182 ofert pracy

STOLARZ MEBLOWY

ANTONI MACIUSZEK - F.P.H.U. ANTONANTONI MACIUSZEK - F.P.H.U. ANTON
Brzesko

Zakres obowiązków: Obróbka materiału, przygotowywanie i docinanie elementów na podstawie rysunków technicz-nych, obsługa elektronarzędzi, maszyn i urządzeń stolarskich, montaż mebli. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Stolarz meblowy Wymagana umiejętność czytania rysun...

22.03.202422.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Kontroli Jakości - Badacz NDT

ZBUD SP. Z O.O.ZBUD SP. Z O.O.
Dąbrowa Tarnowska

W związku z ciągłym rozwojem przedsiębiorstwa ZBUD Sp. z o.o., prowadzi obecnie proces rekrutacji na stanowisko: Pracownik Kontroli Jakości - Badacz NDT Wymagania posiadanie certyfikatów badacza NDT stopień 2 w metodach VT, PT, MT,UT, wg PN-EN ISO 9712- w przypadku braku firma zapewnia szkolenia ...

08.02.202408.02.2024