Filtruj

Praca Budimex S A - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik maszyn budowlanych (m/k)

nowa oferta
BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Rzeszów

Opis stanowiska: Posiadasz doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie usterek związanych z elektryką maszyn budowlanych lub pojazdów samochodowych; Umiesz podejmować szybkie decyzje oraz jesteś dociekliwy w wyszukiwaniu usterek; Masz zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów; Jesteś dyspozycyjny or...

27.03.202427.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR SPRZĘTU (Walec / rozściełacz do asfaltu)

Rzeszów

Miejsce pracy: cała PolskaCo oferujemy? Umowę o pracę Darmowy obiad Szkolenia i kursy Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji Wyposażenie BHP Grupowe ubezpieczenie na życie Kartę multisport plus Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce; Najnowocześniejsze narzędzia i maszyny do wyk...

25.03.202425.03.2024

Pracownik drogowy / bitumiczny

Rzeszów

Miejsce pracy: cała Polska Co oferujemy? Umowę o pracę Darmowy obiad Szkolenia i kursy Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji Wyposażenie BHP Grupowe ubezpieczenie na życie Kartę multisport plus Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce; Najnowocześniejsze narzędzia i maszyny do wy...

23.03.202423.03.2024